WhatsApp

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Ev Alırken Dikkat Etmeniz ve Bilmeniz Gerekenler  23.08.2021

Lüleburgazda Ev almak büyük ve önemli bir yatırım. Bu nedenle hangi evi hangi koşullarda alacağınıza karar vermekte zorlanabilirsiniz. Lüleburgazda ev alma sürecinde tüm detayları göz önünde bulundurmanız, karar alırken ince eleyip sık dokumanız gerekebilir. Çünkü Lüleburgaz ev alım satım işlemi sırasında yapılan küçük bir hata bile hem alıcı hem de mülk sahibi açısından önemli riskler doğurabilir. 

Lüleburgazda ev alırken Siz de bu süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak ipuçlarına göz atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Lüleburgazda Sıfır ev alırken nelere dikkat edilmeli? Lüleburgazda Ev alırken çıkan masraflar ya da yeni eve taşınırken yapılması gerekenler nelerdir? Lüleburgazda Ev alırken tapu harcını kim öder? Tüm bu soruların yanıtları ve daha fazlası için okumaya devam edebilirsiniz. 

Lüleburgazda Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bütçeniz, ödeme tercihiniz ve Lüleburgazda satın almayı düşündüğünüz evin özellikleri ne olursa olsun, karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken bazı unsurlar var. Dilerseniz, bunları daha yakından inceleyelim. 

Lüleburgazda Ruhsatsız Ev Almayın

Lüleburgazda Ev satın alırken dikkat edilenler listesinin ilk sırasında ruhsat yer alıyor. Aslında 2014 yılında yürürlüğe giren Yeni Tüketici Kanunu kapsamında, ruhsat almayan projelerde konut satışı yapılması zaten yasak. Ancak yine de bu konuda dikkatli olmalısınız. Ruhsat işlemlerinin uzun sürdüğüne, bu nedenle senetle ya da kaporayla satış yapılabileceğine dair söylentileri ciddiye almayın. Aksi halde hiçbir zaman tamamlanmayacak bir projeye yatırım yapabilirsiniz. Ruhsatın yanı sıra kat irtifakı ve iskan ruhsatı hakkında da mutlaka bilgi edinmelisiniz. 

Lüleburgazda Evi Mutlaka Görün

Fotoğraflar ne kadar detaylı olursa olsun sizi yanıltabilir. Lüleburgazda Satın almayı düşündüğünüz bir evi mutlaka kendi gözlerinizle de görmelisiniz. Eğer henüz yapım aşamasında olan bir konut alacaksanız da proje detaylarını incelemeyi ihmal etmemelisiniz.

Lüleburgaz Tapu Müdürlüğüne İpotek ve Haciz Kaydını Sorun

Lüleburgazda Satın almayı düşündüğünüz evin üzerinde ipotek ya da haciz kaydı varsa ilerleyen süreçte ciddi sorunlarla karşılaşırsınız. Örneğin, ipotek kayıtlı bir daire müteahhitin borcu sebebiyle satışa çıkarılabilir. Bu sebeple, ipotek ve haciz kaydı olmayan bir konut tercih ettiğinizden emin olmalısınız. 

Lüleburgazda Sıfır Ev Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Az önce sözünü ettiğimiz tüm ipuçları, Lüleburgaz sıfır ev alma süreciniz için de geçerli. Ancak bu aşamada göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli detay daha var. Toplu konut projeleri kapsamında sıfır ev almayı düşünüyorsanız güvenilir bir şirket seçtiğinizden emin olmalısınız. Şirketin portfolyosuna ve referanslarına göz atmayı unutmayın. Sıklıkla kötü yorum alan ya da başladığı projeyi bitirmemiş şirketlerden uzak durmanız en doğrusu.

Lüleburgazda Sıfır ev alırken masraflar, bazen hiç beklemediğiniz yerlerden doğabilir. Boyası yeni yapılmış dairelerde rutubet olmadığından emin olmalı, aidat bedelini de mutlaka satın alım işlemi öncesinde öğrenmelisiniz. Lüleburgazdaki Evin net ve brüt metrekare ölçülerinin ön bilgilendirme formunda yer aldığını teyit etmeyi de unutmayın. Hemen teslim konut almadığınız sürece, kararlaştırılan teslim tarihinin mutlaka sözleşmeye eklenmesini sağlayın.

Lüleburgazda Ev Alırken Cephe Seçimi Nasıl Olmalı?

Lüleburgazda Kuzey ve güney cepheli evlerin kendine has bazı avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Lüleburgazda Güney cepheli evlerde ısınma sorunu yaşanma olasılığı daha az. Aydınlık, çabuk ısınan ve kış aylarının rahat geçirilebileceği bir ev almak istiyorsanız güney cepheli evlere öncelik verebilirsiniz. Ancak yaz aylarında yükselen sıcaklıkları da hesaba katmalısınız.

Lüleburgazda Kuzey cepheli evler genellikle güney cephelilere kıyasla daha uygun fiyatlı. Bu tip evlerde salon ve yatak odası kuzeye baktığı takdirde gün içinde yaşam alanlarınıza yeterince ışık girmeyebilir. Lüleburgazda ancak kış ayları çok soğuk ve yağışlı geçen bölgeler için kuzey cepheli evler daha uygun bir seçim olabilir. 

Lüleburgazda Ev Alırken Tapuda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Lüleburgazda ev alırken tapuda dikkat edilmesi gerekenler de Lüleburgaz ev alım satım işleminizin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi açısından son derece önemli. Lüleburgazda satın almayı düşündüğünüz ev hakkında aklınıza takılan birçok soru işaretini Lüleburgaz Tapu Müdürlüğü’nde giderebilirsiniz. Bu nedenle tapuda evin DASK poliçesini görmeyi, vergi borcu olup olmadığını sorgulamayı ve iskan ruhsatını incelemeyi ihmal etmeyin. Tapu harcının nasıl ödeneceği konusunda alıcıya önceden fikir birliği yapmanız size zaman kazandırabilir. Ayrıca, evi tapuya beyan ederken mutlaka ödediğiniz gerçek ücreti belirtin. Bu sayede ilerde problem yaşama riskinizi en aza indirebilirsiniz. 

Lüleburgazda Ev Alırken Ödeme Nasıl Yapılır?

Lüleburgazda Gayrimenkul alım satımlarında ödeme işlemi birkaç farklı yolla yapılabilir. Elden ödeme, güvenliği en düşük ödeme yöntemleri arasında. Bu nedenle alıcı ve satıcı arasında kesin güven ilişkisi olmadığı durumlarda Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı güvecesi ile alım ve satım yapmanızı  tavsiye ediyoruz! Kullanılabilecek bir diğer yöntem de alıcının satıcının hesabına havale, EFT ya da para transferi yoluyla konut ücretini yollaması. Bu işlem sırasında alıcının ödeme açıklaması kısmında tapu adres bilgilerini belirtmesi, yapılan ödemenin ada ve parsel gayrimenkul ücreti olduğunu yazması gerekiyor. 

 

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

Lüleburgaz Belediyesi Emlak Servisine 

Lüleburgaz Belediyesi'ne Emlak vergi beyannamesi, her dört yılda bir genel beyan döneminde mükelleflerin bağlı bulundukları ilgili belediyelere verilir. Lüleburgaz Belediyesinde beyanname üzerinden tahakkuk ettirilen bina arazi vergisi birinci taksiti beyan edilen aylarda (Mart, Nisan, Mayıs ayları içinde), ikinci taksiti de Kasım ayında olmak üzere iki eşit taksitte ödenir,

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanınız sizlere Lüleburgaz Belediyesi emlak servisine emlak bayannamesi verilmesi için her zaman yardımcı olur!

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

Lüleburgaz'da Taşınmazını Kiraya Verecek Olan Kimseye Öneriler;

Lüleburgazda Kira akdini düzenlemeden ve imzalamadan önce mutlaka Emlakçınıza danışın.
Tahliye tarihinde tahliye edilmezse cezai şart ödeneceğini belirtin.
Başkaca hususlar için de cezai şart öngörün ve cezai şartın miktarını ve her yıl için nasıl ve ne kadar artacağını açıkça belirtin.
Her ayın kirasının nasıl ve hangi adreste ödeneceğini açıkça belirtin.
Kiralardan birisinin ödenmemesi veya geç ödenmesi halinde tüm kira alacaklarının muaccel olacağını kira sözleşmesine yazın.
Her yıl için ayrı ayrı senet alın, kiralar ödendikçe senetleri iptal eder¬siniz.
Mutlaka nakit teminat alın ve kefil isteyin. Teminat olarak nakit yerine senet alıyorsanız, düzenleme tarihi ve miktarı boş olsun, ayrıca nama yazılı değil hamiline olsun.
Kira artış oranını net olarak, hiçbir tereddüde yer vermeyecek şekilde belirtin.
Kira süresi sonunda anahtarın ve kiraya konu yerin bir tutanakla teslim edilmesi gerektiğini yazın.
Kiralanan yerde bulunan demirbaşları markaları ve modelleri ile bera¬ber kira sözleşmesine yazın. Kiralananda yapılacak tadilatların kira süresi so¬nunda aynen bir bedel ödenmeden kiralayana kalacağını belirtin. Konut kiralarında belirli bir süre önceden ihtarname çekmezseniz kiranın kendiliğinden yenilenmiş sayılacağını ve tahliye ettiremeyeceğinizi unutmayın.

Lüleburgaz'da Kiracıya Öneriler:

Lüleburgazda Kira akdini düzenlemeden ve imzalamadan önce mutlaka Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanınıza danışın.

Lüleburgaz'da kiralayacağınız konutu mutlaka yerinde görün, çevresine, o bölgedeki sosyal ve ekonomik yaşama dikkat edin. İşyerinize ulaşım imkânlarını araştırın. Hatta gerekirse işyerinize ulaşımı deneyin. Okula gidecek çocuklarınız varsa, eğitim imkân ve kalitesini araştırın. Okula ulaşım imkânlarına bakın. Evin mutlaka içine bakın. Manzarasına bakın. İçinde kırık ve tamiri gereken yerler varsa ev sahibine bunları tek tek belirtin. Gerekirse tamiratı ev sahibinin yaptırmasını veya sizin tarafından kiradan düşmek kaydıyla yapılacağını belirtin. Yazılı bir kira sözleşmesi mutlaka yapın. Bu sözleşmenin imzalı bir örneğini kira süresince mutlaka saklayın.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanınızdan Ev sahibine ulaşabileceğiniz adres ve telefonları alın. 

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

Lüleburgaz Tapu Müdürlüğü Tapu İşlemleri

Lüleburgaz tapu dairesi emlak alım satım işlemleri sırasında Web Tapu üzerinden müracat yapınız. Lüleburgaz Tapu Müdürlüğü tarafından istenen evraklar

Tapu sicil müdürlüğü İşlemlerinde Gerekli Belgeler

Satıcı
1. Nüfus cuzdanı aslı
2. Vergi no
3. Deprem sigortası fotokobisi
4. TC kimlik numarası

Alıcı
1. Nüfus cuzdanı aslı
2. Vergi no
3. TC kimlik numarası

LüleburgazTapu müdürlüğü nde hazırlıklı olarak (istenilen bilgi ve belgelerle birlikte) GÜLER GAYRİMENKUL– EMLAK DANISMANINIZ  ile başvuruda bulunulması halinde, işlemleri daha da süratli sonuçlandırılmış olursunuz. Başvuru sırasında izlenecek yöntem, belge ve işlemler şöyledir;

Lüleburgazda Tapu Sicil işlemleri için web tapu üzerinden randevu alarak Lüleburgaz tapu müdürlüğü ne mutlaka kendiniz veya vekalet ile tam yetkili kıldıgınız vekilinizin vekaletname asılları ile Lüleburgaz Tapu Müdürlüğünde bulunması gerekir.

Lüleburgaz tapu müdürlüğü geçerli yasal mevzuat geregi tapu işlemleri sırasında kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanı ve pasaport"tan başka belgenin kullanılması mümkün olmadığından, bu belgelerden herhangi birinin aslını ibraz ediniz.

Lüleburgaz Tapu Müdürlüğü satış işlemleri sırasında taraflarından en az biri okuma yazma bilmiyor ise iki tanıkla birlikte, sayet işitme engelli ise veya Türkçe bilmiyorsa iki tanık yanında ayrıca yeminli tercumanla birlikte basvurunuz.

 Lüleburgaz Tapu sicil müdürlüğü islemlerinde kullanılacak vekaletnamelerin gerekli şekilde düzenlenmiş ve fotoğraflı olması zorunludur. (fotoğraf tel zımba ile tutturulamaz ve fotokopi olamaz)

Lüleburgaz Tapu sicil müdürlüğü nde imzalayacağınız evrakları mutlaka dikkatli bir şekilde inceleyiniz. Bir konuda şüpheye düşmüş iseniz, evrakı; görevli memur veya Lüleburgaz Tapu sicil müdürlüğü ile görüşerek şüphenizin giderilmesinden sora imzalayınız.

Lüleburgazda Tapu satış işlemin  tarafı Türk Ticaret Kanununa göre bir sirket ise, şirket merkezinin bulunduğu yerdeki ticaret sicil memurluğundan, islem yılı içerisinde alınmış yetki belgesi ve imza sirküleri ile birlikte (asıl veya noter tasdikli) basvuruda bulunmalısınız.

Tüm işlemlerde satış işlemin taraflarının T.C. kimlik nosu ile vergi kimlik nosunu belgeli olarak ibraz ediniz. Tüzel kişilerin taraf olduğu işlemlerde şirketin vergi numarasını, yetkilendirilmiş şirket temsilcisinin T.C. kimlik numarasını ibraz ediniz.

Fikret GÖKDEMİR 

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

 

 

Lüleburgaz Tapu Müdürlüğü Adresi, Lüleburgaz Tapu Müdürlüğü Lüleburgaz Hükümet Konağı İstiklal Mahallesi Rumeli Caddesi Zemin Kat No:15 Lüleburgaz/Kırklareli - Lüleburgaz Tapu Müdürlüğü telefon numarası - 0288 280 10 40 - Lüleburgaz Tapu Müdürlüğü Email Adresi: [email protected]

 

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

Sorumluluğu üzerine alan Lüleburgaz Güler Gayrimenkul Danışmanı mülk’ünüzün satılması için maksimum zaman ve emek harcar.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanları Yetkisi sayesinde portföyü paylaşıma açar, meslektaşları ve diğer emlakçı'lar ile mülke alıcı bulmak için paylaşır.

Lüleburgaz Güler Gayrimenkul Danışmanı ile Sözleşmeli çalışmanın en önemli faydalarından biri profesyonel pazarlama planı oluşturur. Lüleburgaz Güler Emlak Yetkili Emlak Danışmanı Mülkün doğru fiyat ile sizin ihtiyacınız olan sürede satılması için gereken adımları gayrimenkul pazarlama planı ile belirler. Lüleburgaz'da Güler Emlak Yetkili Emlak Danışmanınız Sizi temsilen pazarlama internete ilan verme ve branda asmanın ötesinde çalışmalar yapar. Lüleburgaz'da Yetkili Güler Emlak Danışmanı Doğru alıcıyı bulmak için bir çok alıcı adayına ulaşarak farklı kanallardan dijital, network, gerilla ve klasik pazarlama çalışmaları yapar.

Lüleburgaz Uzman Güler Emlak Danışmanı'nıza Sizi Temsil Yetkisi Vererek Zamanınızı Sevdiklerinizle Değerlendirin!

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

Lüleburgaz Güler Gayrimenkul Danışmanı öncelikle sizin ihtiyaçlarınızı öğrenir, Lüleburgazda hayalinizdeki mülk hakkındaki hassasiyetleri belirler. Lüleburgaz bölgesindeki Satılık veya Kiralık taleplerinizi bütçenize uygun portföylerle eşleştirerek talebiniz olan hayalinizdeki Lüleburgaz Satılık veye Kiralık mülke ulaşma sürecini sizinle birlikte sonuçlandırır. Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanları Alım ve Kiralama süreçlerinde hep yanınızda olur.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanları Çalışmanız gereken doğru danışman ve bölgenin uzman'ıdır, Lüleburgaz'daki Alıcı ve Satıcı taleplerini ilgili bölgenin uzman'ı danışmanlar ile ortak çalışır. Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanınız mülkünüzün piyasada rekabetçi ve optimum değerini tespit eder.  Bu değeri piyasadaki örnekleri ile sizin onayınıza sunar.

Sizde Hayalinizdeki Satılık veya Kiralık mülk talebinizi Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanı'nıza bildirin!

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

Zaman her birimiz için çok değerli Sizde Lüleburgaz'da Satmak veya Kiralamak istediğiniz Mülk bilgilerini Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanı’nıza göndererek zamanı en iyi şekilde yönetmiş olursunuz!

İnsanların en değerli manevi varlığı ailesi, en değerli maddi varlığı ise mülkleridir!

Sizde Lüleburgaz'da Satmak veya Kiraya vermek istediğiniz mülkünüz için bir görüşme planlayın. Lüleburgaz Güler Emlak danışmanı bölge çalışması vb bilgiler ışığında güncel ve gerçek değer tespiti yapar.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanı’nız Sizin belirlediğiniz gün ve saatte Lüleburgazda satmak veya kiralamak istediğiniz mülk bilgileri için sizi bilgilendirir.

Sizde Lüleburgaz Uzman Güler Emlak Danışmanınızla Bir Görüşme Planlayarak Zaman ve Nakit Kazanın!

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

Kırklareli / Lüleburgaz bölgesinde Satma veya Satın alma ve kiralama fiyatları Lüleburgaz’da büyük farklılıklar göstermektedir. Son yıllarda Lüleburgaz, Büyükkarıştıran, Ahmetbey Celaliye köyü gibi bölgelerde fiyatlar önemli ölçüde artarken, Diğer bölgelerdeki arsa, tarla ve daire’ler nispeten uygun fiyatlarla satın alınabiliyor.

Lüleburgaz’da SATMAK veya ALMAK istediğiniz Mülk’ün Lüleburgaz bölgesindeki son durumunun ne olduğunu bilmek ister misiniz?

Daha sonra SATMAK veya ALMAK istediğiniz Mülk bilgileri talep formu oluşturun!

Fikret GÖKDEMİR 

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

 

Lüleburgaz'da Satılık Konut ve Sanayi İmarlı Arsa Fiyatları

Lüleburgaz konut imarlı ve Lüleburgaz sanayi imarlı arsa'ların fiyatları Temmuz 2021 de %26.65 oranında artmıştır. Lüleburgaz’da Ortalama satılık konut imarlı arsa büyüklüğü 500 metrekare cıvarında Lüleburgaz’da satılık imarlı arsa fiyatları enflasyon ortalamasının üzerinde artmakta.

Lüleburgaz’da imarlı satılık arsa fiyatları yıllık ortalamalara bakıldığında Temmuz 2021 sonu itibarıyla Lüleburgaz satılık konut i̇marlı arsa fiyatları Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde en fazla değer kazanan Lüleburgaz'da Arsa ve Arazi Fiyatları Lüleburgaz Yıldız mahallesi, İstiklal mahallesi, Atatürk mahallesi, Lüleburgaz Hürriyet mahallesi, Lüleburgaz Kocasinan mahallesi, Lüleburgaz Yılmaz mahallesi Lüleburgaz Durak mahallesi, Kurtuluş mahallesi olmuştur.

 Türkiye Kırklareli Lüleburgaz Konut ve sanayi İmarlı arsa fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Lüleburgaz Uzman Güler Emlak danışmanları ile talep formu oluşturup güncel Lüleburgaz satılık imarlı konut ve sanayi imarlı arsa fiyatları hakkında bilgi sahibi olun!

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

Lüleburgaz'a bağlı otuz köy bulunuyor, Lüleburgaz’ın köyleri şunlardır;

Lüleburgaz Akçaköy, Lüleburgaz  Alacaoğlu, Lüleburgaz Ayvalı, Lüleburgaz Celaliye köyü, Lüleburgaz Ceylanköy, Lüleburgaz Çiftlikköy, Lüleburgaz Davutlu, Lüleburgaz Düğüncübaşı, Lüleburgaz Emirali köyü, Lüleburgaz Ertuğrul Köyü, Lüleburgaz Eskibedir, Lüleburgaz Eskitaş Köyü, Lüleburgaz Hamitabat Köyü, Lüleburgaz Hazmabey Köyü, Lüleburgaz Karaağaç Köyü, Lüleburgaz Karamusul Köyü, Lüleburgaz Kayabelli Köyü, Lüleburgaz Küçükkarıştıran Köyü, Lüleburgaz Kırıkköy, Lüleburgaz Müsellim Köyü, Lüleburgaz Oklağlı Köyü, Lüleburgaz Ovacık Köyü, Lüleburgaz Sakızköy, Lüleburgaz Sarıcaali Köyü, Lüleburgaz Seyitler Köyü, Lüleburgaz Tatarköy, Lüleburgaz Turgutbey Köyü, Lüleburgaz Umurca Köyü, Lüleburgaz Yenibedir Köyü ve Yenitaşlı Köyü.

Her Bireyin İyi Bir Doktoru İyi Bir Avukatı Uzman Bir Gayrimenkul Danışmanı Olmalı!

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

 

Etiketler: Lüleburgaz emlakçı, Lüleburgaz emlakçıları, Lüleburgazda emlakçı, Lüleburgaz köyleri satılık arsa, Lüleburgaz köyleri sahibinden satılık arsa,

 

Lüleburgaz ilçesinde 26 mahalle bulunmakta:

Lüleburgaz’da bulunan mahalle isimleri şunlardır!

Lüleburgaz 8 Kasım Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Siteler Mahallesi, İstiklal Mahallesi, İnönü Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, Güneş Mahallesi, Cumhuriyet, Fatih Mahallesi, Özerler Mahallesi, Dere Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Sevgi Mahallesi, Barış Mahallesi, Durak Mahallesi, Gündoğu Mahallesi, Yıldız mahallesi, Yeni Mahalle, Yılmaz Mahallesi, Zafer Mahallesi,

Lüleburgaz Sahibinden ve Emlakçı’dan Satılık Daire Fiyatları Güncel Bilgiler İçin Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanları'na Bilgi Talep Formu Gönderin!

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Daireler ve Tüm Güncel Emlak Bilgilerini Sizinle Paylaşır.

Her Bireyin İyi Bir Doktoru İyi Bir Avukatı Uzman Bir Emlak Danışmanı Olmalı!

Fikret GÖKDEMİR

Gsm: 0532 794 6649

Ofis: 0288 417 1401

Mail: [email protected]

 

Etiketler: Lüleburgaz satılık daire, Lüleburgaz emlakçı, Lüleburgaz, Mahallesi, Mahallesinde, Satılık daire, arsa, işyeri, imarlı arsa, sanayi imarlı arsa, fiyatları.

Lüleburgaz da Emlakçı nız Lüleburgaz Satılık Kiralık Daire Arsa Tarla İşyeri Dükkan Fiyatları

  • 0(288) 417 1401

  • GÜLER GAYRİMENKUL

  • [email protected]

  • Lüleburgaz Yılmaz mahallesi Edirne caddesi No:22/A Lüleburgaz / KIRKLARELİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı