WhatsApp

Web Tapu Başvuru Sorgulama Lüleburgaz

Web Tapu Başvuru Sorgulama Lüleburgaz

Web Tapu Başvuru Sorgulama Lüleburgaz

Lüleburgaz Web tapu işlemleri, Lüleburgaz Web tapu başvuru, Lüleburgaz Web tapu randevu alma Tıklayın! https://modules.tkgm.gov.tr/bs/Default.aspx

Lüleburgaz Güler Emlak Profesyonel Emlak Danışmanınız 

Lüleburgaz Güler Emlak Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesini ve Tüm Güncel Emlak Bilgisi Eğitimlerini Almış Profesyonel Bir Emlak Danışmanlığı Firmasıdır.


Neden Bir Emlak Danışmanına İhtiyacınız Var?

Hayatımızın en önemli kararlarından birini ev alırken verdiğimiz kesin. Belki de tek bir seferlik yatırım şansınızı bir gayrimenkul ile değerlendireceksiniz ve bu yatırımı yaparken çok dikkatli olmanız gerekir. Tek başınıza emlak siteleri taraması yaparak yüzlerce ev arasından hayalinizdeki evi bulmak son derece zorlu bir süreçtir. Doğru evin bulunmasından tutun da, pazarlık süreçlerine, ödemenin gerçekleşmesine, tapu teslimine kadar tüm süreçlerde riskler mevcut. Bu riskleri ortadan kaldırmak için güvenilir ve kurumsal bir gayrimenkul danışmanına ihtiyacınız olacağı kesin.

Bu konuyu biraz daha açalım. İşlerinizin güvenilir ve pürüssüz olarak tamamlanması için göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlardan bahsedelim.

Onlarca emlakçı ile görüşmeyin

İhtiyaçlarınıza kulak asan ve elindeki portföy haricinde de (diğer emlakçılar dahil) tüm piyasayı araştırarak size yardımcı olacak yetkili bir emlak danışmanlığı hizmeti alın. Tek bir birimle muhattap olun, seçenekler ve anlatımlar arasında kaybolmayın. Yatırım veya oturma amaçlı ev alma ihtiyacınızı doğru ve detaylı olarak analiz edebilen yetkili bir emlak ofisinden yardım isteyin.

Sürprizlerle karşılaşmayın

Evler çoğu zaman anlatıldığı gibi çıkmaz. Ev alıcıların genel şikayetleri de genelde bu yöndedir. Ev gezilir ve beklentileri karşılamaz. Daha sonra ise harcanan enerji ve vakit, strese dönüşür. Emlakçının bunun önüne geçebilmesi çok önemli. Profesyonel Güler Emlak Danışmanları ile bu problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Hakkınızı savunan ve sizin için pazarlık eden gayrimenkul danışmanlığı hizmeti

Sizin için emlak satıcıyla gerekli görüşmeleri ve pazarlığı yapacak, sizin hakkınızı savunacak bir emlak uzman bulun. Güler Emlak Danışmanının görevi, size evi gezdirip işini halletmekten ziyade, alıcının beklentilerini karşılayacak bir anlaşma yapıp süreci hatasız yönetmektir. Bunu bulabildiğinizden emin olun.

Baştan sona tüm süreci teslim edebileceğiniz bir danışman

Evi araştırma sürecinizin başından, tapu teslimine kadar tüm süreçte yanınızda olacak ve tüm sorularınıza cevap verebilecek bir danışman bulun. Metrekare farkları, tapu masrafı bilgisi, iskan durumu, evin tapu veya belediye tarafında ki durumu vb gibi önemli bilgileri size sağlayabilecek bir danışmanla birlikte çalışmak size hem zaman hem de maddi kazanç sağlar. Eğer bir kere Güler Emlak danışmanı ile çalışmaya başlıyorsanız, hakettiğiniz hizmeti her zaman alabilirsiniz..

Amacı satış değil, satın almanıza yardım olmaya çalışan bir danışman

Aslında tüm maddelerin gerçekleşmesi, tamamen görüştüğünüz gayrimenkul danışmanının niyetine bağlı. Eğer görüştüğünüz gayrimenkul danışmanı, paraya ihtiyacı olan ve elindeki portföyü satmaya çalışan bir danışman ise, uzak durun. Güler Emlak Danışmanlarında bu konuya farklı bir bakış açısı bulacaksınız. Güler Emlak danışmanı, ancak siz aldığınız hizmetten memnun kalırsanız tam olarak ödüllendirilir. Yani Güler gayrimenkul danışmanlarının tümü, sizin memnuniyetinizden %100 sorumlu.

Kısaca özetlemek gerekirse, eğer gayrimenkul alım-satım konusunda uzman değilseniz, kurumsal bir danışmana ihtiyacınız var. Yukarıdaki tüm hizmetlere ihtiyacınız olduğundan hemfikirseniz ve ekstra bir ücret ödemeden doğru bir emlak danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız, 05327946649 numaralı telefondan arayabilirsiniz!

Fikret GÖKDEMİR

Ofis: 0288 417 1401 

Gsm: 0532 794 6649

Mail: [email protected]

 

Lüleburgaz, satılık, tarla, Kırklareli satılık, Lüleburgazda, sahibinden, Lüleburgaz emlakçıları, emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, emlak danışmanları, uzman, danışman, danışmanı, profesyonel, emlak danışmanlığı, emlak müşavirliği, satılık, tarla, satılık tarla, köy, köyü, köyünde, köy evi, bağ evi, çiftlik, çiftlik evi, meyvecilik, hayvancılık,

Lüleburgaz, satılık, arsa, Lüleburgazda, merkezde arsa, imarlı arsa, Lüleburgaz emlakçıları, emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, emlak danışmanları, uzman, danışman, danışmanı, profesyonel, emlak danışmanlığı, emlak müşavirliği, sanayi arsası, konut arsası, sahibinden arsa, arsa, ev arsası, sanayi, fabrika, işyeri, kat karşılığı, ifrazlı, arsalar.

Lüleburgaz da Emlakçı nız Lüleburgaz Satılık Kiralık Daire Arsa Tarla İşyeri Dükkan Fiyatları

  • 0(288) 417 1401

  • GÜLER GAYRİMENKUL

  • [email protected]

  • Lüleburgaz Yılmaz mahallesi Edirne caddesi No:22/A Lüleburgaz / KIRKLARELİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı