WhatsApp

Lüleburgaz Güler Emlak Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Lüleburgaz Güler Emlak Profesyonel Fotoğraf Çekimi

25 Ekim 2021, 12:09
Lüleburgaz Güler Emlak Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı 

Resimli ilanların daha çok ilgi çektiği konusu herkes tarafından bilinir. Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre  alıcılar gayrimenkul ilanlarına bakarken zamanlarının %60’ını ilan resimlerinde geçiriyorlar ve bu fotoğraflar sayesinde konutun satışı %35 daha hızlı oluyor. Peki iyi çekilmiş resimlerin satışı kolaylaştıracağını, hızlandıracağını ve daha yüksek fiyatlar elde edileceğini Türkiye’de gayrimenkulünü satmak isteyenler bilmiyor mu? Herhalde bilmiyor ki satılık ev, daire, villa, yalı, iş yeri, ticari gayrimenkul vs. resimlerinde bol bol amatör çekimlere rastlıyoruz. Türkiye’de ne yazık ki emlak fotoğrafçısı, ya da gayrimenkul fotoğrafçısı diye uzmanlaşan çok az fotoğrafçı var. Fotoğraf üzerine İnternette pek çok Türkçe kaynak bulmak mümkün ancak gayrimenkul ya da emlak fotoğrafçılığı konusunda kaynak neredeyse hiç yok.

Profesyonel fotoğraf makinası ile yapılan çekim Cep telefonu olmaz mı olur, eğer gayrimenkulden kastınız tarla ya da arsa ise Bol ışık alan açık alanlarda ve size istediğiniz kadar geri gitme imkanı sağlayan ortamlarda fotoğraf makinesi ve lensin önemi azalıyor. Ancak iç mekanda çekim yapacaksanız ışığa hükmedebileceğiniz bir makineye ihtiyacınız var. Ayrıca iç mekanlarda sırtınızı ne kadar duvara dayasanız da istediğiniz genişlikte alanı fotoğrafa yansıtamama riskiniz var. Profesyonel bir fotoğraf makinesine takacağınız geniş açı lens ile bu sorunu aşabilirsiniz.

Fikret GÖKDEMİR

Ofis: 0288 417 1401 

Gsm: 0532 794 6649

Mail: [email protected]

 

Lüleburgaz, Emlak, Emlakçı, Emlak Ofisi, Satılık Daire, Kiralık ev, Site, Villa, Dubleks,  Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Bina, Konut,  Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik, Lüleburgaz emlakçı'ları, Lüleburgaz satılık daire, Lüleburgaz kiralık daire, Emlakçılar, Celaliye köyü, Hamitabat, Eskitaşlı, Yenibedir, Eskibedir, Tatarköy, Kırıkköy, Müsellim, Yenitaşlı, Turgutbey, köyü, Karaağaç, Hamzabey, Ceylanköy, Ertuğrul köy, Evrensekiz, Çeşmekolu, Emlakçı, Lüleburgaz Güler Emlak

 

Lüleburgaz da Emlakçı nız Lüleburgaz Satılık Kiralık Daire Arsa Tarla İşyeri Dükkan Fiyatları

  • 0(288) 417 1401

  • GÜLER GAYRİMENKUL

  • [email protected]

  • Lüleburgaz Yılmaz mahallesi Edirne caddesi No:22/A Lüleburgaz / KIRKLARELİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı