WhatsApp

Lüleburgaz da Etkili Emlak Pazarlama Planı

Lüleburgaz da Etkili Emlak Pazarlama Planı

12 Şubat 2022, 12:54
Lüleburgaz da Etkili Emlak Pazarlama Planı

Lüleburgaz da Gayrimenkul'ünüzü Kendiniz Satmak isterseniz Alıcılara Dikkat Edin?

YA DA BOŞVERİN, LÜLEBURGAZ GÜLER EMLAK DANIŞMANLARI İŞİNİ YAPSIN.

SİZİNDE BİR EMLAK DANIŞMANINIZ OLSUN!

Lüleburgaz bölgesinde değerli emlak'larınızı kendiniz satmak isterseniz alıcı olarak gelenlere dikkat edin. Randevüsüz pat kapı gelen alıcılara emlak değerini ve kişisel güvenliğinizi riske atmayınız. Güncel emlak fiyat araştırmanızı iyi yapın, Yüksek fiyat isterseniz herkes satar siz bakarsınız?

Emlakçılar sahibinden emlak ilanlarının peşini bırakmaz, O yüzden gece belli saatler dışında telefonunuzu kapatın. Sabah erken saatte telefon sesi ile uyandırılmaya hazır olun. 

Satılık veya kiralık gayrimenkülü her zaman gösterebilmek için İşinizden izin alıp, Tüm toplantıları erteleyin, bu iş sizin çok vaktinizi alabilir, Satılık veya kiralık Emlak bilgilerinizi her internet sitesine üye olmayı unutmayın. 

Satılık veya kiralık emlak fotoğraflarınızı bir profesyonel fotoğraf,çıya çektirin, Emlak bilgilerinizi ayrıntılı olarak yazın. Nasıl olsa müşterinin nerelerden geleceği bilinmez. 

Sizin çok sevdiğiniz değerli gayrimenkulünüzü kötüleyecek müşteri görünümlü kişilere karşı hazırlıklı olun, Çoğu zaman çok moral bozucu olabilirler. Afiş,lerinizi asarken dikkatli olun, düşmeyin. Çeşitli el ilanları bastırın, Nede olsa devir müşteriye doğrudan ulaşma devri. Her çeşit ilan, reklam vs ilan giderleri için bir bütçe hazırlığı yapın. 

Satılık veya kiralık Gayrimenkulünüz hakkında yanlış bilgilerin yayılmasına hazırlıklı olun. Nasıl olsa birkaç gün içinde iyi yanlarını değil, her türlü defosu piyasalarda konuşulur hale gelecektir. Sizinle müşteri  gibi görüşen kişiler için çok iyi not tutun, Çünkü neden sizi geri aramamaları ile ilgili olarak tekrar sizin aramanız gerekecek.

Fikret GÖKDEMİR

Ofis: 0288 417 1401 

Gsm: 0532 794 6649

Mail: [email protected]

 

Lüleburgaz'da satılık arsa fiyatları, Lüleburgaz satılık arsa, tarla, Sanayi imarlı, İmarlı arsa, Çiftlik, Evi, İlanları inceleyip Bizimle İletişime Geçin. Müstakil ev arsası, Kat karşılığı arsa, Lüleburgaz sahibinden satılık arsa, Çiftlik evi, Celaliye köyü satılık arsa, Hamitabat, Tatarköy, Kırıkköy, Eskitaşlı, Hamzabey, Ceylanköy, Eskibedir, Evrensekiz, Karaağaç, Müsellim, Büyükkarıştıran, Küçükkarıştıran, Karamusul, Çiftlikköy, Yenibedir, sahibinden arsa, satılık arsa Lüleburgaz, Satılık arsa fiyatları, Lüleburagz emlakçılar, Lüleburgaz kurumsal emlak firmaları, Lüleburgaz Güler Emlak

Lüleburgaz da Emlakçı nız Lüleburgaz Satılık Kiralık Daire Arsa Tarla İşyeri Dükkan Fiyatları

  • 0(288) 417 1401

  • GÜLER GAYRİMENKUL

  • [email protected]

  • Lüleburgaz Yılmaz mahallesi Edirne caddesi No:22/A Lüleburgaz / KIRKLARELİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı