WhatsApp

Lüleburgaz'da Etkili Emlak Pazarlama Planı

Lüleburgaz'da Etkili Emlak Pazarlama Planı

04 Eylül 2021, 10:55
Lüleburgaz'da Etkili Emlak Pazarlama Planı

Lüleburgaz'da Gayrimenkul'ünüzü Kendiniz Satmak isterseniz Alıcılara Dikkat Edin?

YA DA BOŞVERİN, LÜLEBURGAZ GÜLER EMLAK DANIŞMANLARI İŞİNİ YAPSIN.

SİZİNDE BİR EMLAK DANIŞMANINIZ OLSUN!

Lüleburgaz bölgesinde değerli emlak'larınızı kendiniz satmak isterseniz alıcı olarak gelenlere dikkat edin. Randevüsüz pat kapı gelen alıcılara emlak değerini ve kişisel güvenliğinizi riske atmayınız. Güncel emlak fiyat araştırmanızı iyi yapın, Yüksek fiyat isterseniz herkes satar siz bakarsınız?

Emlakçılar sahibinden emlak ilanlarının peşini bırakmaz, O yüzden gece belli saatler dışında telefonunuzu kapatın. Sabah erken saatte telefon sesi ile uyandırılmaya hazır olun. 

Satılık veya kiralık gayrimenkülü her zaman gösterebilmek için İşinizden izin alıp, Tüm toplantıları erteleyin, bu iş sizin çok vaktinizi alabilir, Satılık veya kiralık Emlak bilgilerinizi her internet sitesine üye olmayı unutmayın. 

Satılık veya kiralık emlak fotoğraflarınızı bir profesyonel fotoğraf,çıya çektirin, Emlak bilgilerinizi ayrıntılı olarak yazın. Nasıl olsa müşterinin nerelerden geleceği bilinmez. 

Sizin çok sevdiğiniz değerli gayrimenkulünüzü kötüleyecek müşteri görünümlü kişilere karşı hazırlıklı olun, Çoğu zaman çok moral bozucu olabilirler. Afiş,lerinizi asarken dikkatli olun, düşmeyin. Çeşitli el ilanları bastırın, Nede olsa devir müşteriye doğrudan ulaşma devri. Her çeşit ilan, reklam vs ilan giderleri için bir bütçe hazırlığı yapın. 

Satılık veya kiralık Gayrimenkulünüz hakkında yanlış bilgilerin yayılmasına hazırlıklı olun. Nasıl olsa birkaç gün içinde iyi yanlarını değil, her türlü defosu piyasalarda konuşulur hale gelecektir. Sizinle müşteri  gibi görüşen kişiler için çok iyi not tutun, Çünkü neden sizi geri aramamaları ile ilgili olarak tekrar sizin aramanız gerekecek.

Fikret GÖKDEMİR

Ofis: 0288 417 1401 

Gsm: 0532 794 6649

Mail: info@emlakdanismanligi.net

Lüleburgaz'daki Emlakçı'nız Lüleburgaz Satılık Kiralık Daire Arsa Tarla İşyeri Dükkan Fiyatları

  • 0(288) 417 1401

  • 0(532) 794 66 49

  • info@emlakdanismanligi.net

  • Yılmaz mah. Edirne cad. no:22/A Lüleburgaz/KIRKLARELİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı