WhatsApp

Kırklareli Lüleburgaz Bölgesinde Hazır Alıcılar

Kırklareli Lüleburgaz Bölgesinde Hazır Alıcılar

25 Ekim 2021, 12:13
Kırklareli Lüleburgaz Bölgesinde Hazır Alıcılar

Lüleburgaz GÜLER GAYRİMENKUL,ün Sunduğu Hizmetler.

Lüleburgaz Bölgesinde Kurumsal ve Bireysel Müşterilere.

Lüleburgaz'da Talep üzerine Daire, işyeri, arsa, tarla vb gayrimenkullerin alım satım işlemini gerçekleştirir. Değerleme hizmetleri sunar.

Lüleburgaz Bölgesinde İnşaat Firmalarına arsa, Lüleburgaz'da bireysel müşterilerimize Lüleburgaz Satılık Arsa, Lüleburgaz Satılık Tarla, Lüleburgaz Satılık daire, Lüleburgaz Satılık sanayi arsası, Lüleburgaz Satılık müstakil ev arsası ve tüm talepleri karşılamaktadır.

Lüleburgaz bölgesinde yer alan Tamamlanmış ya da devam eden projelerin bireysel müşterilere, yerli ve yabancı yatırımcılara satışını yapmak.

Lüleburgaz'da İnşaat firmalarına büyük araziler sunmak ve satışını gerçekleştirmek. Arsalara göre finansman bulmak, yerli ve yabancı portföyümüz içerisinde yer alan yatırımcılara satışlarının gerçekleştirilmesi için satış planları hazırlamak.

Arsa Sahiplerine Mimari ve değerleme uzmanı personelimizle birlikte en yüksek getiriyi sağlayacak ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren kıymet takdiri yapmak, gayrimenkul satışına aracılık etmek, arsa üzerine inşaat yapımı için müteahhit firmalarla görüşmeleri yürütmek. Pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve pazarlama çalışmalarının yürütülmesi.

Yatırımcılara: Kurumun gayrimenkul ihtiyaçlarının belirlenmesi, piyasadaki arsaların araştırılması imar durumunun incelenmesi, ve ön değerlendirmelerinin yapılmasıdır. Yatırımcılarla pazarlık görüşmelerinin yürütülmesi hizmetlerini sunar.

Fikret GÖKDEMİR

Ofis: 0288 417 1401 

Gsm: 0532 794 6649

Mail: [email protected]

 

Lüleburgaz, satılık, daire, konut, ev, müstakil ev, köy evi, dubleks, lüks daire, sahibinden satılık daire, Lüleburgaz emlakçıları, emlak ofisleri, emlak, firmaları, satılık daire, sıfır kiralık daire, sahibinden satılık sıfır daireler, Lüleburgaz sahibinden satılık daire, Lüleburgaz satılık dubleks, Fiyatları, Lüleburgaz Satılık, kiralık ev, daire, işyeri, arsa ilanları ile hizmetinizdeyiz. Sitemizi kullanarak en güncel emlak ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Lüleburgaz da Emlakçı nız Lüleburgaz Satılık Kiralık Daire Arsa Tarla İşyeri Dükkan Fiyatları

  • 0(288) 417 1401

  • GÜLER GAYRİMENKUL

  • [email protected]

  • Lüleburgaz Yılmaz mahallesi Edirne caddesi No:22/A Lüleburgaz / KIRKLARELİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı