WhatsApp

Lüleburgaz Güler Emlak ile Sözleşmeli Çalışmanın Avantajları

Lüleburgaz Güler Emlak ile Sözleşmeli Çalışmanın Avantajları

25 Ağustos 2021, 12:28
Lüleburgaz Güler Emlak ile Sözleşmeli Çalışmanın Avantajları

Lüleburgaz Güler Gayrimenkul emlak sözleşmeli çalışamanın avantajları nelerdir. 

Lüleburgaz Güler Gayrimenkul Emlak sektöründe, Lüleburgaz Güler Emlak danışmanlığı ile gayrimenkul sahibi arasında karşılıklı olarak satış veya kiralama işlemlerinin, Lüleburgaz Güler Emlak danışmanı tarafından yürütülmesi için imzaladıkları sözleşmelere Gayrimenkul sözleşmeleri denir. Lüleburgaz Güler Gayrimenkul sözleşmeleri, sözleşme konusuna göre, Lüleburgaz'da Satılık, Kiralık, Daire Arsa Tarla İşyeri, Sanayi arsası, İmarlı arsa vs mülk alım-satım sözleşmesi ve Gayrimenkul kiralama  sözleşmesi olarak yer alır. Sözleşme ile işlemler resmileşir, sınırları çizilir, karşılıklı olarak tarafların hakları güvence altına alır.

Lüleburgaz Güler Gayrimenkul danışmanlarının, Lüleburgazda gayrimenkul sahipleriyle sözleşmeli olarak çalışmaları son derece önemlidir. Lüleburgaz Güler Gayrimenkul Profesyonel emlak danışmanları prensip olarak sözleşmesiz işlem yapmazlar. İşlerini kanunlar çerçevesinde koruma altına alarak aynı zamanda da emeğini güvence altına almış olurlar. İşini titizlikle yapan Lüleburgaz Güler emlak danışmanları sözleşmede yazan tarihe kadar kira veya satış işlemini gerçekleştirmiş olur. Bilinçli bir gayrimenkul sahibi de mutlaka sözleşeme yapmalıdır. Sözleşme yapan gayrimenkul sahibinin avantajları temel olarak şu şekilde sıralanabilir.

Alıcı/Kiracılar Lüleburgaz Güler Emlak danışmanı tarafından hazırlanan yer gösterme belgesiyle gayrimenkule getirilir. Tabiri caizse, gayrimenkulünüze elini kolunu sallayan herkes görmeye gelemez!

Lüleburgaz Güler Emlak firmasının kendi web sitesi başta olmak üzere, internetteki bir çok ilan sitesine sözleşmeli gayrimenkulün ilanı verilir. Bu durum gayrimenkulünüzün işlemleri hızlanır.

Sözleşmede kararlaştırılan tarih içerisinde gayrimenkulün satış veya kiralama işlemi için, Lüleburgaz Güler Emlak danışmanı şartları yerine getirebilmek adına tüm reklam, sunum, iletişim ve ulaşım masraflarını üstlenir.

Gayrimenkul hakkında tüm bilgileri alıcı veya kiracı olarak gelen müşterilere kusursuz bir şekilde sunar.

Hizmet kalitesinden ödün vermez. Alıcı/ Kiracı ile etkili bir iletişim kurulur.Son olarak Lüleburgaz Güler Gayrimenkul danışmanı, emlakçı, sözleşmeli olarak aldığı gayrimenkulün, satış veya kiralama işlemini gerçekleştirir. Bu saatten sonra emek vererek kazandığı ücret komisyon değil. Hizmet bedeli olarak anılır.

Sözleşmeli olarak portföyüne gayrimenkulü alan Lüleburgaz Güler Emlak danışmanı da gayrimenkul sahibi de kazançlı çıkar. Çünkü Lüleburagz Güler emlak danışmanın da önceliği sözleşme yaptığı gayrimenkul sahipleri olur. Sözleşmesiz olarak alınan gayrimenkuller 2 ci Plana atılır. Mutlaka istisnaları vardır ama gayrimenkul sahipleri şunu düşünmeli, ben bu gayrimenkulü satacak olsam öncelikle sözleşme yaptığım söz verdiğim kişinin gayrimenkulü için mi! yoksa sözleşme yapmadığım birçok ilgisiz kişinin sunumunda olan, bir tarih belirtmediğim, gayrimenkulün satışı için mi! daha çok çaba sarf ederim. Cevap net ve açık Kısaca Lüleburgaz Güler Emlak danışmanı, sözleşmeli olarak portföyüne aldığı gayrimenkulü, sözleşmede belirtilen tarih içerside tüm reklam, tanıtım, sunum, ulaşım, iletişim vb. harcamaları yaparak vaat edilen tarih içerisinde işlemlerini gerçekleştirir. Her zaman sözleşmeler hukuki bağlayıcılığı açısından her iki tarafında haklarını korur.

Her Bireyin İyi Bir Avukatı İyi Bir Doktoru Prefosyonel Emlak Danışmanı Olmalıdır!

Fikret GÖKDEMİR - Mail: info@emlakdanismanligi.net - Ofis: 0288 417 1401 - Gsm: 0532 794 6649 

Lüleburgaz'daki Emlakçı'nız Lüleburgaz Satılık Kiralık Daire Arsa Tarla İşyeri Dükkan Fiyatları

  • 0(288) 417 1401

  • 0(532) 794 66 49

  • info@emlakdanismanligi.net

  • Yılmaz mah. Edirne cad. no:22/A Lüleburgaz/KIRKLARELİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı